| Diaconu_Ionel_1997 a întrebat:

Caut un joc pe care l-am jucat cand eram mai mic si nu stiu cum se numeste, stiu ca eram american sau rus si in primul level aveam doar o cheie si eram intr-un apartaent iar afara era un elicoper care trage in mine, pe parcursul jocului puteam lua oameni cu mine pe care ii puneam in anumite locuri, veam HP si foloseam truse medicale pentru a ma regenera!, posibil ca jocul sa fie facut de ubisoft!
Cine stie cum se cheama?
Dau funda celui care imi spune!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Ai jucat unul dintre cele mai frumoase jocuri, care mi-au placut si mie.

Jocul se numeste FREEDOM FIGHTERS

Ceea ce a idescris tu este prima misiune, si ai facut-o foarte bine.

http://www.youtube.com/watch?v=U0PiLIlFdLs

(acesta e jocul)

Bafta!

1 răspuns: