| anonim_4396 a întrebat:

Caut un metin2 pvm cu npc g si p,sa nu fie modate pe server si nici iteme site, lvl-u maxim sa fie intre 99-150. Daca nu stiti vreun metin care nu include ceea ce am scris mai sus va rog sa nu raspundeti prost.Dau funda la cel mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca http://metin2aqua.com/ poate o sa-ti placa.

| Fuck0FF a răspuns (pentru CM7YRE):

E turk ma ce sa fac eu singur pe acolo? laughing

| CM7YRE a răspuns (pentru Fuck0FF):

Avand in vedere ca totul e-n romana (pagina, forum etc) e logic ca e turc nu-i asa? (eram ironic.) Daca ai gasit vreun turc pe-acolo, ok, dar nu e turc, e roman.

| Fuck0FF a răspuns (pentru CM7YRE):

Da-mi o prezentare metin2aqua

| Fuck0FF a răspuns (pentru CM7YRE):

Imi fine nu e turk, are in componenta tot cam ce vreau dar fac skill p manual, ceea ce nu accept.Alt metin daca mai stii.