| Kizzo a întrebat:

Caut un metin2 server privat dar sa nu fie hammer, tdl sau united vreau unul in care sa cresti repede si sa nu coste mult lucrurile de la shopuri

2 răspunsuri:
| Gabitzu9292 a răspuns:

Metin2Mangano Metin2Darck Metin2yonis Metin2Magic metin2lunaris metin2frz 4yoursmetin2 http://topmetin.ro/? index&category=9 si alte sv frumoase

| GlaDyAtor a răspuns:

Metin2 exodus banii ii faci repede perle la magazin pietre +12(le faci tu la fieraru legendar care este in oras) le gasesti la mag general ai otel+9 arme+9 de 65 la magazin nu costa mult Funda?