| Kizzo a întrebat:

Caut un metin2 server privat dar sa nu fie hammer, tdl sau united vreau unul in care sa cresti repede si sa nu coste mult lucrurile de la shopuri ( am repetat intrebarea pentru mai multe raspunsuri)

Răspuns Câştigător
| Mk01 a răspuns:

Http://metin2steel.ro/pvp/index.php?page=register&referal=maidanez007

Metin2Steel e un super joc, ai iteme super, creşti repede şi pvp este echilibrat.De asemenea dacă te înscrii prin linkul de mai sus ai diferite beneficii cum ar fi la atingerea nivelului maxim primeşti un item modat.

| Kizzo explică (pentru Mk01):

Nu merge sa-mi fac cont nu pot baga intregul email straight face

4 răspunsuri:
| Kizzo explică:

Imi puteti da si ratele de expemlu yang, drop, si exp?

| Kizzo explică:

A si nu vreau cu itm modate big grin