| razvan63 a întrebat:

Caut un player care joaca samp pe serverul blue.bugged.ro cu niste masini smechere si niste bani in banca.Cine vrea sa se lase de acest server dati un comentariu.

7 răspunsuri:
| ZiPPy1 a răspuns:

Nu merge hackul cu bani/arme, am incercat dar daca pui arme îți dă kick iar banii este doar ca o inluzie.

| Bitlan_Ionut_1995 a răspuns:

Eu nu ma mi joc samp dar daca ve pot sa iti dau hack de bani si de arme dor zi ok!
funda plz:-)

| Galan_Alexandru_1993 a răspuns (pentru Bitlan_Ionut_1995):

Bitlan_Ionut_1995 da-mi si mie hack-ul ca joc bugged.ro
daca vrei da-mi linkul aici sau pe skype: alex.galan47

| razvan63 explică (pentru Bitlan_Ionut_1995):

Si da-mi si mie linkul te rog frumos cu hack la bani

| Nrz_Stefan_2001 a răspuns (pentru Bitlan_Ionut_1995):

Da terog link aici

| razvan63 explică:

Bitlan_Ionut_1995 dar daca ai jucat pe acest server nu-mi di contul tau?

| David_Cosmin_2000_TD2F a răspuns:

Bitlan pune linkul aici te rog