| JustBlood a întrebat:

Caut un privat fain de metin2.Sa fie fara hamachi

12 răspunsuri:
| RallFy a răspuns:

Vrei un server privat de metin2? Uite unu in romana fara hamachi http://hm2.zapto.org/index.php.

| vladdobrescu a răspuns:

Hammer mt2

| JustBlood explică:

Deci daca se poate sa da-ti si link-u (site).Si sa fie fara mc text si fara hamachi

| JustBlood explică:

Robix dc nu merge sa fac cont?straight face

| Nike00 a răspuns:

Advanced metin2 e marfabig grin din batalie at faci sirus si din otel at faci pose si din pose si sirus tot asa pana ajungi la o arma legendara de lv 110

| Krogan a răspuns:

Poti incerk epicmt2, este un sv pvm si pvp.iar mc-u-l este epicmt2.zapto.org.sa ti-l descriu putinlaughing iti da de la inceput lv 30 +iteme(+9) ratele sunt 1000%, poti sa iti pui P de la NPC.ai tot ce vrei la magazin. nero lv 70 si 80 +9 (o yang) king 1 si 2(o yang) de fapt toate armele,armurile, lik, bonusuri etc. sunt O YANGlaughing daca ai nev d ajutor ma numesc ToXyCandywinking

| Krogan a răspuns:

Incearca Epicmt2 mc-u-l este epicmt2.zapto.org (tot la NPC sunt 0 si +9, lvl d inceput 30+ineme(+9)hee hee daca ai nev d ajutor ma numesc ToXyCandy

| Robix a răspuns:

Vrei un server tare de Metin2?, intra pe http://theonemt2.my-rpg.com, Un server PVP Rate 1000%, la noi se poate gasi otel la magazin si sunt in cautare de gm, daca doresti intra pe site si cauta-ma, sunt Gaara.

| mischian a răspuns:

Epicmt2 mai ales ca acum e GM mode

| paulyo a răspuns:

Incearca metin2 tdl saitul este http://www.metin2.tdlgaming.com si intra pe alcolici ai king la magazine
si mai ai acolo lumea maimutelor da ii mai tare alcolici

| Cosminas a răspuns:

Asppy lasa-mi si mie forumu de unde pot downloada jocu si unde sa-mi fac cont te rog frumosbig grin.