| nowandrei a întrebat:

Caut un server de samp rpg mod care da admine cat mai mari free inceput de curand, Bineinteles ajut foarte mult la populare! Chiar foarte mult!happyPentru detalii add YM! kkiller93@yahoo.com

3 răspunsuri:
| Metin2xTime a răspuns:

nu ai de unde gasi asa ceva incearca asta care til zic acum iti da vip 1 free uite ip adrees 94.176.163.95:7777

| Dragosh3ll a răspuns:

Comunitatea Booter.ro va prezinta acum serverul de samp rpg.booter.ro
Server-ul de samp rpg.booter.ro este deschis de curand si se bazeaza pe un gamemode destul de original.
Pe acest server banii se fac foarte usor.
Multe detalii puteti gasi pe http://booter.ro
Adresa server-ului: rpg.booter.ro:7777
Job-uri:
JOB Arms Dealer
JOB Bus Driver
JOB Fisherman
JOB Trucker
JOB Car Jacker
Pentru a lua un job tastati comanda [/gps] si o sa va apara toate job-urile.
Factiuni:Police Department,
Federal Bureau of Investigations,
Hitmen Agency,
Taxi Company,
News Reporter,
Barzini Family,
Corleone Family,
Stracci Family,
Paterno Family.

Răspuns utilizator avertizat