| razvyyra a întrebat:

Caut un server fain de samp, rpg cu admini de treaba si popular.

Răspuns Câştigător
| Styleboss a răspuns:

RPG 1, baza, am jucat mult acolo, e extra super, incearca-l (acelasi host are mai multe servere, RPG1, RPG2, RPG3, RPG4, 4 lansat chiar de curand nu are mai mult de o luna, 1000/1000 playeri in orele "cheie" ale zilei, sper ca ti-am fost de folos happy Bafta!

| razvyyra explică (pentru Styleboss):

Sii tot serverul, boss.Adica rpg.....cum e...

| razvyyra explică (pentru Styleboss):

Thx!

| razvyyra explică (pentru razvyyra):

• SAMP.SPECIAL-GAMING.COM » Deschiderea: Vineri 20:30! •
• IP SERVER: 188.214.58.64:7777 •
~ Level 3 » /v create [ o maşina gratis la alegere ( NRG; Sultan; Infernus; etc. );
~ Level 5 » /armagratis [ o armă infinită la alegere ( Tec9; Uzzi; M4; Deagle; etc. );
• Avem sistem de DONATE POINTS. [ 25DP = 1e; 50DP = 2e; s.a.m.d ] •
• Preturi foarte mici la donatii [ /sgshop ] •
• 30 Tikki ascunse pe toata mapa; tikki ofera rp; bani; coins; etc. [ /checkach - pentru a vedea cate tikki ai ] •
• Primii 3 care ajung la level 10 vor primii recompense; mai exact donate points + bani •
• Forum-ul nostru: http://www.special-gaming.com
- Suntem in cautare de moderatori cu experienta; care se tin de treaba;
~ Acceptam servere de orice tip [ cs; ts; minecraft; etc. ];
~ Tema este una random, lucram la o tema neagra pe placul tuturor.

Vă aşteptăm în număr cât mai mare la deschiderea server-ului. Până atunci, vă aşteptăm pe forum cu un cont.
Dă şi tu mass-ul acesta pe skype/mess/facebook; pentru a afla si prietenii tai de comunitatea noastră.