| Carol83459 a întrebat:

Caut un server privat metin2 nu conteaza daca e romanesc da sau nu dar sa te piti inca inregistra

Răspuns Câştigător
13 răspunsuri:
| DariusB1998 a răspuns:

Sall ma
joacate EmpireMetin2
sunt GM in toate limbile
sv Cronical este cel mai bun
pagina principala : http://metin2.empiremmorpg.com/
Bafta la joc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut astazi va prezint metin2 aex ratele sunt 600-1000 e romanesc on 24 /24 cand incepi ai lvl 33 cal armat ai cam tot ce iti trebuie la shopuri mc: 188. 241. 176. 181 daca v-a placut dati mai departe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2united

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un raspuns eu joc pe metin2unidet sau metin2fun iti recomand amandoua metin2united e foarte fain am lv 100 arme lengendare king etc... si metin2fun am lv 81 iti recomand mai bine metin2united

| ungurubulan a răspuns:

Www.eMetin2.com vezi asta !

| iulian48 a răspuns:

Metin2 Macelari rata de 800% abia facut www.metin2macelarii.ro

| axel_6752 a răspuns:

Incercati aici.www.metin2privat.ro e server 100% romanesc.e facut pe platforma linux,are misunile traduse in limba romana, client antihack, si de la lvl 95 poti incepe misiunea pentru king...bafta!

axel
Vizitator

Sus

| smekeru3095 a răspuns:

Eu iti recomand servarele: metin2tim,metin2 united, metin2 fun, darkneeesMt2, mijagi mj3, metin2 gx, metin2 guabina.

| Oproiu_Cristian_1997 a răspuns:

Salut, sper ca inca cautati un server de metin cei care doresc sa intre pe www.metin2as.eu server pvm super server!