| Aly11316 a întrebat:

Ce alte jocuri de societate precum MONOPOLY îmi recomandați? Altele interesante

Răspuns Câştigător
| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

big grin Ludo 2, îl găsești și pe internet, e super tare, happy e un fel de nu te supăra frate, dar mai interesant. big grin Funda? happy

| Aly11316 explică (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

Bine hai ca îți dauhappy

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns (pentru Aly11316):

Bine, mulțumesc! big grin O sa îți mai răspund la întrebări, happy poate mai câștig ceva, dacă te ajut. laughing

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

șeptic - e in top 10 in țară

| Katoky a răspuns:

Hello!
Îți recomand Cluedo, e un joc foarte interesant care îți pune mintea în funcțiune ținând cont că se bazează pe rezolvarea unui mister (crimă).

| Diana1306 a răspuns:

Buna. Eu cu prietenii mei ne-am luat de pe net niste jocuri super faine la care nu ne plictisim deloc. Recomand site-ul de unde ne-am luat jocurile. Pot spune ca prin intermediul acestora ne-am mai si apropiat intre noi. Iti las site-ul aici si sper ca te-am ajutat.
https://www.gardianul.ro/cadouri/jocuri-de-societate/