| Ayame17 a întrebat:

Ce antivirus imi recomandati? scuzati categoria, nu stiu unde intra intrebarea asta

Răspuns Câştigător
| KIibrDM a răspuns:

Nod32 antivirus 4
daca gaseste virus il baga in carantia direct

laughing apare fereastra si face ca sirena cand gaseste avast virus
odata chiar am crezut ca e politialaughing

dar cu avast in 2, 3 luni puteam sa instalez din nou windows-ul

cu nod32 antivirus 4
cum am zis il am de 3 ani si nu am schimbat windows-ulbig grin

si eu in fiecare zi descarc 1 daca nu 2 jocuri:d

aaaaaaa, si eu cand nu aveam chef sa caut catgorii bagam intrebarea l timp liberbig grinDbig grinD

5 răspunsuri:
| KIibrDM a răspuns:

Eset nod32 antivirus 4
cu acela niciodata nu mi s-a dus windows-ul
si il am de 3 ani

| tyty_1709 a răspuns:

Avast si e free

| Avril25 a răspuns:

Eu iti recomand avast pentru ca este ff bun il am si de fiecare data cand i-au un virus il sterge

| ralnic9 a răspuns:

Panda,Nod 32, etc

| raluca_1308 a răspuns:

Avira ativirus e foarte bun iti apare o fereastra daca a detectat un virus. e forte bun si eu il am