| SDavidS a întrebat:

Ce ar fi mai bine sa cumpar? Grand Theft Auto IV sau Battlefield 3?

Răspuns Câştigător
| iulianr a răspuns:

Depinde de preferinte. Daca iti plac shooterele alege Battlefield 3, iar daca iti plac jocurile open world, alege GTA IV. Eu as alege Battlefield 3, dar cum am spus si mai sus, depinde ce gen preferi mai mult.

3 răspunsuri:
| Flotzone a răspuns:

GTA 4 are poveste frumoasa dar e deja vechi. Battlefield 3 are poveste mai simpla dar este mai nou. Parerea mea e ca amblele trebuie luate dar BF3 are un avantaj cu mp.

| Poe a răspuns (pentru Flotzone):

Avantajul cu MP il are si GTA IVwinking

| mrburel a răspuns:

Nici unul nici altul mai bine ia'ti call of duty 3 :X