| bosssimleu a întrebat:

Ce ar mai trebui sa fac sa nu mi se incarce greu welcome-ul la windows 7?

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Sunt 3 lucruri:
-Sa faci curatare prin sistem tau.
-Intri in [Start] si pe bara aia de jos scrie [msconfig] cauti Startup.
Acolo debifezi programele care caresa nu mai fie deschise cand deschizi mereu pc.
Si tot acolo intri in [BOOT.INI] in partea dreapta este [Timeout:30 sec] din 30 modifici si alegi un numar de la 1-5 si dupa ce ai terminat dai Ok.

-Mai dezactivezi programe din sistem sau dezistalezi (programele pe care le ai in C).

Parerea me-a cea mai buna metode este a doua ca acolo mai dezactivezi cateva programe si incarcarea va fi mai rapida.
Mult Succes!