| Catalina_Cristina_1998 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac ca sa-mi mearga contul pe metin2-lunaris? eu mi l-am facut dar scrie ca nu este bun. va rog sa-mi spuneti doar cei ce stiu. ( sa nu ma intrebati daca eu scriu corect, pentru ca scriu )!

Răspuns Câştigător
| pintilie3312 a răspuns:

Scrie si tu un nume aiurea si scriel pe o foita sa nul uiti.
Apoi scrie
imeilu-l tau.
Iar dupa aceia scrie parola...
Si apoi da inrejistreaza!
Dupaceia intra pe meil si da la ibox.
siti arata acolo ce fel de metin2 ai descarcat
Succes!

2 răspunsuri:
| ValyMT2 a răspuns:

Privatele sunt pentru incepatori daca vrei joaca mt2 ro. Uite aici niste tutoriale cu ele si cu cele care o sa mai apara poti deveni cel mai bun jucator de mt2. http://www.youtube.com/user/ParaschivValentin/videos?view=0

| Catalina_Cristina_1998 explică:

Pai am jucat metin2 normal, dar acum nu ma mai joc