| forsaken99 a întrebat:

Ce are laptopul meu de dimineata mergea soundu si acum nu mai merge nici cu casti nici boxe nici fara nimic standard ce are?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intrebi asa...de zici ca ne-am jucat noi cu el! Detalii?! De exemplu dai un restart si spune daca ai sunetul acela de pornire a windowsului. Difuzorul din systray cum arata?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| forsaken99 explică (pentru neluL):

Pai da ca aseara mergea da si-o revenit cu un restart si se pare ca soramea mai mica (care nu stie ceva despre compuri) o umblat la setari si o pus sunetul la toate la 0% si eu nu mi-am dat seama pana nu mi-a spus de dimineata.winking.Si intrebam ca nu merea nimica na multumit?

| neluL a răspuns (pentru forsaken99):

In fine! Ai vazut ca ai rezolvat cu un singur restart? Eu ma gandeam deja la alte rezolvari muult mai grele!
Bye! Bye!