| Pricope_Razvan_Ioan_1990 a întrebat:

Ce as putea face in timpul liber dati-mi idei sunt in pana de idei happy

Răspuns Câştigător
| Luci_Rusu_2000 a răspuns:

1.Mergi in parc cu prietenii.
2. Iesi cu prietenii tai la o cafenea\un bar, beti un suc\o cafea.
3.Mergi la un film cu prietenii
4. Faci o petrecere
5.Mergi la mall
6.Mergi la pizza cu prietenii.
7.Va strangeti mai multe/multi afara cu telefoanele mobile si faceti glume la telefon
8.Mergi in excursii.
9.Vizitezi o prietena \un prieten.
10.Te joci fotbal

3 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

In primul rand ai putea sa incepi prin a bune intrebari la categoriile corespunzatoare. Mult succes.

| Adiq a răspuns:

Te uiti la filme, seriale, iesi cu prietenii pe afara, te duci la un fotbal, iti faci o gasca de prieteni si jucati diferite jocuri pe pc mp.

| vale300 a răspuns:

Desenează, uităte la filme, coase, fă o plimbare prin parc, vorbește cu prietenii pe telefon, uităte pe siteurile de socializare sau odihneștete puțin.