| lolce a întrebat:

Ce ati alege dintre: Subway Surfers si Minion Rush?
Si de ce?

4 răspunsuri:
| KHABUL a răspuns:

Subway Surfers pentru ca e un joc placut, poti face diferite skill-uri, iti poti lua diferita caractere, ai tot timpu o persoana care vrea sa demonstreze ca e mai buna ca tine. Sau daca sarim de la subiect as alege Temple Run 2. O zi frumoasa.

| KHABUL a răspuns:

Subway Surfers pentru ca e un joc placut, poti face diferite skill-uri, iti poti lua diferita caractere, ai tot timpu o persoana care vrea sa demonstreze ca e mai buna ca tine.

| ShazamTv a răspuns:

Hm,Din punct de vedere al graficii amandoua sunt la fel de bune, dar din punct de vedere al gameplay-ului Minion Rush este mai dezvoltat si mai palpitant, in timp ce Subway Surfers are un gameplay simplu si atractiv.Conteaza cum privesti tu lucrurile. Sper ca am fost de ajutor.

| ionutyoyo a răspuns:

Eu am ambele jocuri...subway surfers e de mult mai fain decat minion rush