| alex2222 a întrebat:

Ce ati vota dintre battelfield(seria), call of duty(seria), gta(seria) si fifa(seria). Cel care argumenteaza de ce avotat unul dintre aceste jocuri primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Castiel a răspuns:

As vota call of duty deoarece are un story line foarte misto,grafica faina, control de gaming si mai fain dar are un defect caci e prea scurt jocu normal de acea sa inventat hard dificulty acum sincer, as vota si battle field deoarece battlefield este suuuuper doar ONLINE nu stiu pana mea grea decizia cred ca mas axa pe call of duty deoarece are un story line + ca in cod 1 sau 2 la partea cu rusii este si un film "enemy at the Gates" care normal este foarte tare, cred ca as alege call of dutyhappy

1 răspuns:
| Denizk a răspuns:

As vota fifa deoarece este un joc cu o grafica foarte buna te poti juca si online cu un prieten si este foarte captivant.