| Creeper1234 a întrebat:

Ce avantaje ţi-ar aduce un cont premium la Minecraft?

Răspuns Câştigător
| McFantoma a răspuns:

1.nici unu
2. mai bine nul cumperi si il iei de aici : http://www.minecraft-romania.com/

3. vrei sa joci cu mine minecraft? uite id ul meu michael_jackson2332

1 răspuns:
| AlexGaming a răspuns:

Avantaje cont piratat
1. macar poti sa joci
dezavantaje
1. daca vrei un skin trebuie sa iti schimbi numele si sa joci doar pe versiunile 1.7.2 1.7.5
2. nu iti poti recupera contul mai usor
3. nu poti juca pe servere premium

avantaje cont premium
1. poti juca pe servere premium
2. poti sa iti faci propriul skin si sa til pui pe contul tau
3. poti lua un skin de pe un site si sa il pui pe contul tau
4.iti poti recupera contul de pe un sv de exemplu dacva ai numele lorin123 si e deja inregistrat poti contacta ownerul sa dea unregister sa te poti inregistra tu cu el daca celalalt cont era piratat
dezavantaje
nici unul