| Sngho78 a întrebat:

Ce campioni imi recomandati pentru rolurile mid, top si jungler?

5 răspunsuri:
| HuNterukh a răspuns:

Joacă DotA2.

| Sngho78 explică (pentru HuNterukh):

Argumenteaza raspunsul si pooate ma apuc de Dota2!

| HuNterukh a răspuns (pentru Sngho78):

Păi ce e de argumentat... este un joc net superior LOL-ului, caută un gameplay pe youtube și o să vezi. E 100% free to play, ai toți eroii din prima, poți cumpăra doar cosmetice care nu te ajută în joc, exact ca pe CS:GO, doar e făcut tot de Valve. Skill 4 win.

| Sngho78 explică:

In League of Legend

| Sngho78 explică:

L-am incercat si muream vs boti... Cum as putea sa-mi cresc skill-ul in Dota2?