| Maj3stic a întrebat:

Ce caracter sa imi fac la WARCRAFT FREAKZ?

Răspuns Câştigător
| Gray77 a răspuns:

Depinde de tine, unde iti place, pe Freakz eu jucam la Hoarda, acum asta depinde unde iti place.

6 răspunsuri:
| Gray77 a răspuns:

Depinde ce iti place... daca esti incepator incearca un paladin pe retribution, e si mai rezistent si poti invata sa joci.

| Maj3stic explică (pentru Gray77):

Dar nu e paladin pe asta ca am cautat asa se numeste paladin?

| Gray77 a răspuns (pentru Maj3stic):

Tu te referi la Warcraft de strategie sau World of Warcraft?

| Maj3stic explică (pentru Gray77):

WOW

| Gray77 a răspuns (pentru Maj3stic):

Daca te faci la Alianta paladinu este la Human, Dwarf si draneu daca te faci la Hoarda paladinu e la Vaca, Blood Elf, daca joci pe cataclysm presupun.
Paladinu ar fi mai usor de jucat, pentru ca e si rezistent la dmg si daca esti incepator nu o sa fie vreo problema cu spelurile.

| Maj3stic explică (pentru Gray77):

Si unde sa ma bah in alilance sau horde?

| Gray77 a răspuns (pentru Maj3stic):

Depinde de tine, unde iti place, pe Freakz eu jucam la Hoarda, acum asta depinde unde iti place.