| OSCARtoons a întrebat:

Ce caracter sa-mi fac pe mt2mondial as opta intre ninja, saman si putin sura... Vreau argumente pro/contra

Răspuns Câştigător
| Spyked a răspuns:

Daca stii cum sa il construiesti, rupi cu ninja. deci raspunsul meu e NINJA.

1 răspuns:
| Anon352 a răspuns:

Deci iti fac o caracterizare la fiecare caracter si iti alegi singur eu zic surawinking
1.Razboinic razboinicul este foarte bun pe mental la pvm[la crescut] si pe corp e cam slab dar poate bate ceva la duele avantajele lor sunt ca au str[putere] mai amre decat celalte si poti bate ceva cu ei
Sura pe bM[magia neagra] bate orice deci absolut orice
restul`s varza...numa samanu daca ai 127 rupe absolut tot ninja saracu i varzawinking fa cum zice Sabii si n-o sa regretiwinking funditakiss?