| Satanel8964 a întrebat:

Ce consola dintre PS3 si Xbox360 e mai buna?

Răspuns Câştigător
| VLAD_2677 a răspuns:

Xbox360 e sigur mai buna si nu doar asa ci pentru ca are de fapt avea un preten consola PS3 dupa 2 luni de la cumparare s-a stricat.Deci eu iti recomand Xbox360. Funda?

| Satanel8964 explică (pentru VLAD_2677):

Pai daca nu a avut grija de ea ce sa-i fac.Un prieten de-al meu are un ps3 de 4 ani

| andreigarnet a răspuns (pentru VLAD_2677):

Buna.ei bine dupa parerea mea cred ca ps3 este mai bun il am de cand a aparut si nu l-am decodat.am un prieten care si-a cumparat recent xbox360 si sa iti spun sincer se vede varza iar la ps3 daca ii pui cablu hdmi pare ca e real. Poate ca alti o sa iti spuna ca na ps3 e mai slab decat xbox dar ps3 este o platforma mai veche si mai experimentata decat xbox nu stiu depinde si de tine pe in functie de bani dar daca vrei mai multe detai o sa iti dau id si o sa vb cu in prietene care e expert in console modeaza si tot felul. id:andreigarnet