| AntoniaMocanu1995 a întrebat:

Ce credeti despre acele jocuri de pe telefon care spun ca daca le joci, castigi bani reali prin Paypal? E o facatura?

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Corect.
Unele pot oferi câțiva centi, pe care nu îi poți scoate până nu ajungi la o suma minima de ~5 euro, ceea ce e aproape imposibil.

Altele oferă câțiva bănuți dacă inviți alte persoane, un soi mai ciudatel de schema piramidala.

Dacă cineva oferă ceva ce sună prea bine de cele mai multe ori e false sau a ascuns informații esențiale.

5 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Tu ce crezi?

| AntoniaMocanu1995 explică (pentru PainTech):

Eu cred ca e țeapa

| AntoniaMocanu1995 explică (pentru dragodana):

Aha, am inteles. Multumesc pentru lamuriri

| dragodana a răspuns (pentru AntoniaMocanu1995):

Corect.
Unele pot oferi câțiva centi, pe care nu îi poți scoate până nu ajungi la o suma minima de ~5 euro, ceea ce e aproape imposibil.

Altele oferă câțiva bănuți dacă inviți alte persoane, un soi mai ciudatel de schema piramidala.

Dacă cineva oferă ceva ce sună prea bine de cele mai multe ori e false sau a ascuns informații esențiale.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Toate recenziile din magazin play arata ca sunt porcarii, ca au castigat cativa dolari si asa au ramas.Si mai sunt si pline de reclame pentru ca de acolo isi iau ei banii.

| AntoniaMocanu1995 explică (pentru dragodana):

Da, asa e. Asta credeam si eu