| AvalohAlyn a întrebat:

Ce e jocul Vice City Rage?

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Pe scurt, GTA Vice City refacut in game engine-ul de la GTA IV ( care se numeste Rage ). Jocul e la fel, dar arata mult mai bine.

| AvalohAlyn explică (pentru PainTech):

Si ce iti trebuie ca sa-l instalezi? GTA IV sau GTA Vice City?

| PainTech a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Procesor cu viteza de cel putin 1.8 Ghz, 1 Gb RAM, cel putin Windows Xp, si 16 GB pe harddisk liberi.
Desigur ai nevoie si de un fisier executabil de pe internet / dvd cu care poti instala jocul.

Nu am voie sa iti dau exact pasii pentru asta aici, pe site.