| BayazidFulgerul a întrebat:

Ce e mai misto metin2 sau WORLD of WARCRAFT? eu zic ca wow voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| razvan12341a a răspuns:

Wow

| BloxxDaButcher a răspuns:

WoW cu siguranta, nu cunosc un alt joc asa de mare si interesant.

| TudyMNX a răspuns:

Depinde ce iti place eu le-am jucat pe amandoua dar metin am jucat mai multwinking mi-a placut mai mult de warcraft ti se ia daca il joci incontinu

| Paulicamm a răspuns:

WOW dar avantajele metin sunt ca e free.Wow e platit.Si pentru cont trebuie sa platesti lunar

| BloxxDaButcher a răspuns (pentru Paulicamm):

Am un cont facut de ceva timp si niciodata nu am platit nimic, totul depinde de site-ul unde iti faci contul si de modalitatea de a te juca jocurile