| userul7200 a întrebat:

Ce este mai exact MyClub in PES15? Poti juca online cu alti jucatori?

Răspuns Câştigător
| aLeXFotballClub a răspuns:

Iti faci propriul tau club! Adica faci transferuri etc. si pes2015-da il poti juca online cu alti jucatori dar trebuie sa il cumperi(sa detii originalul)

1 răspuns:
| Karabatic a răspuns:

MyClub in PES15 este un mod de joc din Pes in care tu iti creezi propria echipa de la 0. Faci transferuri, participi in competitii, etc
PES15 poti juca online cu prietenii doar daca I versiunea originala adica daca il cumperi
Sper ca te-am ajutat