| kajen4ever a întrebat:

Ce este pandanda? despre ce este vorba?

3 răspunsuri:
| Lola_9418 a răspuns:

Pandantul este ca un lantisor doar ca este mai mare. El este denumit asa deoarece are o piatra ( nu neaparat veritabila) undeva ( nu are un loc sigur). Pietricele acelea pot avea absolut toate culorile. Pandanta sau pandantul ( de cele mai multe ori folosit) are ca pietricica o piatra verde.happy sper ca ti-am fost de ajutor.

| kajen4ever explică:

Este un joc draga.

| RazvyP a răspuns:

Pandanda este un joc pe internet. Uite si linkul:http://www.pandanda.com/