| Popescu_Mihai_1998_DPm7 a întrebat:

Ce este Playstation Network si Xbox live? Presupun ca au o anumita legatura, dar am vvazut ca trebuie sa platesti pentru ele, are legatura cu jucatul online?
P.S. Vreau catt mai multe detalii. Multumesc

1 răspuns:
| Mindu_Mindu_2000 a răspuns:

Playstation Network si Xbox Live sunt abonamente pe care trebuie sa le platesti la o perioada de timp(depinde de ce cumperi exista de 14zile 3luni si 12+1gratis; eu o recomand pe cea cu 12 luni ca este mai ieftina) si o data pe luna primesti cate un joc (cat abonamentul este activ)
P.S. Dupa ce s-a dus abonamentul nu mai poti juca jocurile primite lunar