| raducherestes a întrebat:

Ce fac cand iau DESTROY la counter strike!

5 răspunsuri:
| BDoruAndrei a răspuns:

Salut! După ce iei destroy la counter strike trebuie să reinstalezi jocul! Pentru că destroy-ul modifică un fișier care are legătură cu counter-strike-ul și trebuie reinstalat! Salut! Nu uita de fundă!

| raducherestes explică (pentru BDoruAndrei):

Pe dracu stiu ca trebuie sa instalezi afganistanu si sal pui in cstrike dar dupa aia nu stiu ce trebuie sa fac

| BDoruAndrei a răspuns (pentru raducherestes):

Ce afganistan? Destroyul îți strică fișierul Cfg! Ăla trebuie inlocuit!

| raducherestes explică (pentru BDoruAndrei):

Da stiu si trebuie reparat cu afganistanu.CFG

| raducherestes explică:

Esti orb sau nu vezi de ochi?
am zis si la asta ca trebuie reparat fisierul CFg cu afganistanu stiu ce trebuie sa fac dar trebuie sa bag un cod in consola ca sa se restarteze CFG-u intelegi
si asta-i cea mai simpla metoda sa repar CFG cu Afgamistamu>CFG