| IntebareIntrebatoare a întrebat:

Ce fac modem-urile de la Telekom sau Vodafone, cu stick sau cartela? Daca le pornesti ai internet gratuit sau ce? As vrea sa-mi iau unul.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Modemurile tip stick au in ele o cartela pe care platesti un abonament lunar si o taxa de chirie daca nu-l cumperi. Nimic nu este gratuit in lumea asta. Eu am de la DIGi si este cel mai ieftin 15 lei abonamentul cu stickul meu.

1 răspuns:
| Credor a răspuns:

Iti zic eu ca nu merita sa iti iei doar daca ai un laptop si il duci cu tine peste tot. pentru ca este un internet foarte slab maxim pentru browsing sa il folosesti ca la alt ceva nu merita si mai are si download limit frate deci chiar nu merita!