| Adrain121 a întrebat:

Ce face exterminate e cumva sa nu mai poti intra pe nici un server de cs? Si cum scap de el? aa si nu imi spuneti sa dezinstalez si sa instalez cs din nou ca am incercat astept FUNDA

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

Iti distruge cs-ul

Mai jos veti putea afla cum puteti scapa de exterminate pe VALVE.

→ Pasul 1: Descarcati fisierele cstrike si valve de aici: http://www.2shared.c...xterminate.html
→ Pasul 2: Intrati in My Computer - (apoi duceti-va unde aveti voi CStrike-ul instalat) stergeti config.cfg iar apoi bagati cele 2 foldere de mai sus (link-ul de descarcare) CStrike si Valve in folderul principal counter-strike si dati overwrite yes la toate (deci daca sunteti intrebati pentru overwrite, apasati pe 'da').