| Polinco a întrebat:

Ce fel de Card de Credit am nevoie pentru a baga bani si a retrage de pe PayPal? Adica eu am pe Card-ul de Credit 10 euro si vreau sa ii bag in PayPal dar ce cel de card am nevoie ca bani pe care ii am pe PayPal sa ii am si pe cardul de credit!

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Orice card visa, mastercard sau maestro poti folosi sa adaugi bani in contul de paypal.

| Polinco explică (pentru Intruder19):

Dar daca ii dau cuiva email-ul de la contul de PayPal sa-mi trimita banii si am Card-ul de Credit MasterCard atasat la contul de PayPal, ii voi avea si pe Card?

| Intruder19 a răspuns (pentru Polinco):

Dupa ce primesti banii, intri in contul de paypal si de acolo dai withdraw pe card-ul asociat cu contul de paypal.