| Luca_Adrian_1991 a întrebat:

Ce fel de jocuri imi merg pe calculatorul meu...am procesor amd athlon 64 X2 5600, placa video Nvidia gigabyte gt220 1gb ddr3 si 4 giga de rami

6 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Incearca super mario bros.
asta e un fel de lauda ca ai ditamai configuratia sau esti mintea putintel cam micuta?

| Luca_Adrian_1991 explică (pentru eandopuncttk):

Vai ce destept esti....am intrebat sa stiu cam ce jocuri imi merg si nu cred ca eu ma laud sau am mintea putin cam micuta

| Seby90 a răspuns:

Salut, nu prea multe. Darksiders 1, 2, poate mafia 2 la rezolutii mici, starcraft, diablo, wow, nfs hot pursuit, borderlands, poate si rage.

In principiu jocurile cu 'texturi' ieftine pana in 2010 cel mult.

| Luca_Adrian_1991 explică (pentru Seby90):

Aha...si astea care au aparut anul trecut...adica Assassins Creed 3 si Amazing Spider-Man nu imi merg?

| Seby90 a răspuns (pentru Luca_Adrian_1991):

Ma indoiesc. de ce nu le iei de pe net sa le incerci?

| Luca_Adrian_1991 explică (pentru Seby90):

Am sa incercwinking