| MufasaKingLeon a întrebat:

Ce fel de procesor este asta Intel® Celeron® Processor 1007U
(2M Cache, 1.50 GHz)...pe laptop scrie Intel IVY BRIDGE DUAL-CORE ULV 1.5 GHz. Este bun sau?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu este cel mai slab sau cel mai rau dar nici bun NU este! C-am naspa... Sorry dar asta-i adevarul!

| MufasaKingLeon explică (pentru lpavel):

Mai concret asa? pe intelesul meu se poate? te rog happy

| lpavel a răspuns (pentru MufasaKingLeon):

Adica are un singur procesor si ala vai de capul lui e de 1.5 GHZ foarte slab dar are 2 nuclee care il face putin mai bun dar numai putin... sper ca acum ai inteles! big grin cu alte cuvinte la jocuri e naspa rau!