| Brunetzika18 a întrebat:

Ce fonturi frumoase stiti? Fundita pentru cele mai frumoase,si mai multe happy (Ma refer sa imi dati nume, nu site-uri)

2 răspunsuri:
| Sandu_Ioana_1999 a răspuns:

KG ways to say goodye,KG eyes wide open,Helene Queen.K e supeerb, baby doll, sunt multe, iti dau un link de la pagina mea de comenzi, acolo am pus cateva fonturi: https://www.facebook.com/......media/set/ am scris numele lor, sper sa te ajute, funda?

| driv3r a răspuns:

Segoe Print, Segoe Script, Comic Sans MS astea sunt singurele fonturi care le mai am in pc