| GolopențaAdrian a întrebat:

Ce Gta-uri sunt acestea Gta Vice City Stories si Gta Liberty City Stories?

Răspuns Câştigător
| GolopențaAdrian explică (pentru alexandrualind):

Da sunt variante de playstation

| GolopențaAdrian explică (pentru alexandrualind):

Imi dai link la Gta 3 sa mi-l iau?

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Https :// thepiratebay. se/ to rrent /797 0198/ stergi tu spatiilelaughing

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Sau cauti sus acolo gta 3laughing

Alte răspunsuri
| GolopențaAdrian explică (pentru AntoniSoulesOne):

Da-mi de altundeva ca de aici nu merge

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Http:// huntt orrent. net/torr ent/10356723/[GTA_3]_Grand_Theft_Auto__III_[Full-RiP]_[AVeRAnTeD]

stergi tu spatiile dintre cuvinte.

| Marian1984 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Uite aici un site cu gramada jocuri super cool www.oceanofgames.com gasesti acolo cam toate jocurile sunt free si full

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Dar nu stiu daca e si pentru pc. nu cred ca ar fi. dar e probabil sa fie nu stiu sigur. nu prea am jucat jocurile din seria gta. doar gta v

| GolopențaAdrian explică (pentru Marian1984):

Acest site l-am vazut intr-un tutorial dat de Antoni

| Marian1984 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Da ok dar e unul bun poti descarca linistit de acolo cam tot ce vrei de ex eu am GTA V EURO TRUCK SIMULATOR 2 AMERICAN TRUCK SIMULATOR vreo 3 variante de NFS si merg super super

17 răspunsuri:
| alexandrualind a răspuns:

Ca sunt mai imbunatatite.

| GolopențaAdrian explică:

Merge si fara aia si multumesc ca vad ca le iau free si full

| Marian1984 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Cu placere dar cu IDM esti sigur ca iei jocul fara vreo eroare si mai repede decat cum l-ai lua normal

| GolopențaAdrian explică (pentru Marian1984):

Atunci o sa iau idm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Data viitoare poti cauta pe google.
Cum a facut Anotoni.
Hai ca nu e greu.

Alte răspunsuri