| BastiSchweinsteiger a întrebat:

Ce-i cu Android am o intrebare pentru voi:
Cum faceti cand va luati un film de exemplu sa vii se vada subtritrarea voastra? si nu ceea de la BS PLAYER care o cauta,nici de la vlc fiindca nu o poti pune,la mx player la fel nu o poti pune pe a ta,mentionez ca imi aparea subtritrarea la bs player dar era una cautata de el in engleza, erau doar in engleza.
Voi cum faceti?

2 răspunsuri:
| RaduHD a răspuns:

Eu folosesc aplicatia MX Player, deoarece suporta mai multe extensii (.wmw, mp4, etc.) si de asemenea poti selecta tu subtritarea de pe cardul SD.

| BastiSchweinsteiger explică (pentru RaduHD):

Unde dai sa selectezi? straight face