| RsKd a întrebat:

Ce imi recomandati sa schimb la pc, ca sa il fac sa mearga toate jocurile noi, nu vreau cine stie ce performante doar sa ruleze decent (gen FarCry, call of duty black ops 2) call of duty black ops imi merge si call of duty mw2, mw3 dar vreau sa mearga si battlefield, COD BO2, FarCry3.

Procesor: Intel Pentium G620 @ 2, 60GHz
Placa de baza: MSI H61M-P21 (M.S-7680)
Placa video: NVIDIA GeForce 210
Windows XP SP3

Răspuns Câştigător
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Procesorul si placa video zic eu.

| RsKd explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

Spune-mi si niste produse recomandate de tine pana in 350lei

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Procesor, placa video ram, placa de baza

| mynameisxp a răspuns:

Asculta aici trebuie sa ai 2GB RAM : placa video sa ai asa NVIDIA GeForce 7800 cam pe acolo procesoru este bun FUNDA happybig grin

| RsKd explică (pentru mynameisxp):

Am 3gb ram, mersi de sfat ai funda