| robycfr1 a întrebat:

Ce imi trebuie pentru a intra in shank(jocul) dar in afara de a-l instala? Pentru ca atunci cand am incercat sa il instalez mi-a trebuit un serial number.Am incercat sa intru in joc fara sa-l instalez, dar mi-a aparut o eroare care spunea ca un fisier (nu mai stiu cum ii zicea) nu a fost gasit, asa ca l-am luat de pe net. Apoi am incercat sa intru iar, dar tot nu intra.(nu imi aparea nicio eroare, doar ca nu intra). Deci ce pot sa fac? dau fuditza+voturi.

Răspuns Câştigător
| ゼロの a răspuns:

Iat-l din nou de pe pirated bay si atunci cand iti iai un joc de pe pirated bay ci teste de jos ca iti zice cum sa procedezi pas cu pas.