| Razvan_Dan_2000 a întrebat:

Ce inseamna DELUXE EDITION pentru fifa 16.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deluxe edition inseamna ca ai niste chestii in plus. Probabil ai mai multe echipe, mai multi jucatori, nu stiu, eu nu joc fifa.

| Mitrutz_Mitrut_1997 a răspuns:

DELUXE EDITION se refera in special la modul Ultimate Team!
Exista trei versiuni: Standard Edition, Deluxe Edition si Super Deluxe Edition!
Deluxe Edition are niste bonusuri fata de Strandard Edition in modul Ultimate Team! https://www.origin.com/......xe-edition
Iar Super Deluxe Edition are toate bonusurile valabile dar si pretul este pe masura, 89.99 Euro!
Daca nu esti un fan inrait al modului Ultimate Team si vrei sa joci doar in modul offline, iti recomand Standard Edition pentru ca este mai ieftina si ai pana la urma si vreo 3 bonusuri in Ultimate Team!
Sper ca te-am ajutat!;)