| Ghibanu_Angelo-Nicolas_1993 a întrebat:

Ce inseamna la jocurile cu hack "no recoil"?

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

No recoil inseamna cand arma nu se misca deloc. De exemplu cand tragi in realitate cu o arma ea se duce in altea directii pentru ca exista acea numita presiune si din cauza asta numai e asa de precisa/manevrabila. Asa e si in jocuri, dar no recoil-ul face sa nu fie asa.

1 răspuns:
| darkwisper a răspuns:

NO RECOIL este o functie sa nu existe recul la arma. Cand in joc tragi cu arma automata, gloantele sar mai in sus, jos, etc.
NO RECOIL face ca gloantele sa se duca FIX in centrul tintei.