| Barnea_David_1990 a întrebat:

Ce joc imi recomandati dintre : Garry's mod sau scrap mechanic?

4 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Garry's Mod îl găsești la reducere pe la 3 euro, Scrap Mechanic nu l-am văzut la un asemenea preț.
Într-adevăr Scrap Mechanic e mai interesant, e mai nou, altă idee.
Garry's Mod e destul de vechi dar funcționează și pe componente vechi sau slabe.
În Garry's Mod trebuie instalate fel și fel de lucruri pentru a te bucura din plin de joc, în Scrap Mechanic e mai ușor, îl instalezi și gata, te bucuri de el.

Dacă nu ai prieteni, o să îți vină greu să te joci oricare din aceste 2 jocuri.
Mai degrabă îți recomand un alt joc dacă vrei multi-player, precum:
- The Elder Scrolls Online
- Payday 2
- Don't Starve Together

| xNeo a răspuns:

Eu iti recomand scrap mechanic! Dar depinde ce iti place tie mai mult! Bafta!