| AdrianCXD a întrebat:

Ce joc video este considerat ca si cel mai bun realizat vreodata?

11 răspunsuri:
| LowWw a răspuns:

Jocuri bune si cu grafica buna ar fi TerraOnline sau WarCraftOnline dar merge fi FallenEarth, parerea mea, la multi nu le plac astea!

| Dumnezău a răspuns:

Alea ce le jucam in '98 cu var-miu pe Super Nintendo.

| AshWorld a răspuns:

Nu exista asa ceva. E o chestie subiectiva. Pentru mine e StarCraft.

| mister1234 a răspuns:

Call of duty modern wafare 3

| kingtigerfan45 a răspuns (pentru mister1234):

Du-te joaca cs copile laughing

| mister1234 a răspuns (pentru kingtigerfan45):

Du-te tu si joaca metin taran obositwinking nu ai tu bani de jocu ala ca sa'l cumperi trebuie sa iti vinzi casawinking

| AdrianCXD explică (pentru kingtigerfan45):

Auzi, nu toti joaca cs ca sa stii. Vroiam si eu sa aud sugestii, indiferent de cat de vechi ar fi jocul. Mie de exemplu nu imi plac shooterele, vreau ceva gen zelda sau crash bandicoot.

| geo675 a răspuns (pentru AdrianCXD):

Cel mai bun joc din toate timpurile nu exista, cel mai bun joc al anului este Portal 2, site-urile romane au ales the ellder sckrolls V slyrim, britanicii au zis ca e Batman Arkham City dar in realitate toate sunt la fel de bune, merita incercate si de asemenea poti incerca si Batman Arkham Asylum, The Witcher 2 si in Deus Ex:Human Revolutions, acestea sunt cele mai apreciate jocuri ale ultimilor ani... sper ca te-am ajutatwinking

| kingtigerfan45 a răspuns (pentru mister1234):

Metin ma dobitocule?
sa iti ia foc casa de am pus eu mouse-ul vrodata pe chinezaria aia

| raul151 a răspuns:

League of legends e un joc bun http://signup.leagueoflegends.com/? ref=4f80ad4ae0b93313918033 inregistreazate aici si ma ajuti si pe mine. Iar daca faci lvl 5 vei primi un premiu :P Fi sigur ca ai selectat serverul EU WEST

| raul151 a răspuns:

League of legends e un joc bun http://signup.leagueoflegends.com/? ref=4f80ad4ae0b93313918033 inregistreazate aici si ma ajuti si pe mine. Iar daca faci lvl 5 vei primi un premiu :P Fi sigur ca ai selectat serverul EU WEST. Daca te inregistrezi fi sigur ca ai copiat TOT linkul