| caritas a întrebat:

Ce jocuri captivante imi recomandati? ceva de genu assasin creed, gta(free world), sau din astea de manager...
fara jocurile din lista de mai jos(ceva in genu lor)
sleeping dogs
gta
godfather
scarface
mafia

3 răspunsuri:
| Belluuu a răspuns:

Cs 1.6, minecraft,samp, need for speed, the mafia, S.W.A.T, diablo is destul de misto laughing sau vice city rolling on the floor)

| SaseUnuNoua a răspuns:

League of Legends imi place miee big grin

| predator2 a răspuns:

Pai crysis 2, 3 godfather 2 red factio guerrila si red faction armaghedon sunt super tari gen gta 4 pe marte saints row 3 vin diesel wheelman driver san francisco Just Cause fundahappy