| OnlyDga a întrebat:

Ce jocuri credeti ca imi merg pe un laptop Acer Aspire E5-575G-59RG cu procesor Intel® Core™ i5-7200U 2 nuclee 2.50 GHz, Kaby Lake™, 15.6", Full HD, 4GB, 256GB SSD, DVD-RW, NVIDIA® GeForce® 940MX 2GB si care credeti ca sunt cele mai importante specificatii pentru a juca jocuri de inalta calitate.Nu comentati aiurea daca nu stiti. Vreau raspunsuri adevarate.

3 răspunsuri:
| TheKingBacca a răspuns:

Aproximativ toate jocurile de tip 2016, insa pe specificatii mic:

GTA V
Watch Dogs 1/2
Paladins
Counter Strike Global Offensive
CS 1.6
CS S
Saints Row III / IV
The Sims III / IV
Tomb Raider
Assasins Creed

In general, toate jocurile de mai sus o sa-ti mearga destul de bine pe Low.

Pentru fiecare joc ai "Minimum Requirements" si "Recommended Requirements". Daca te intereseaza mai mult de GTA V verifici cu GTA V, daca te intereseaza mai mult de Watch Dogs 2, verifici cu Watch Dogs 2.

| OnlyDga explică (pentru TheKingBacca):

Serios? Adica C.S Go il joc doar la low cu laptopul asta?

| TheKingBacca a răspuns (pentru OnlyDga):

Nu, eu am spus clar, toate jocurile de mai sus o sa-ti mearga pe MINIM Low. Poti testa sa vezi daca-ti merge si Medium si High.