| Grondontheking a întrebat:

Ce jocuri cu grafica imi recomandati? Ceva cu actiune sau aventura va rog big grin FUNDA pentru cel mai bun joc.

Răspuns Câştigător
| Jurasim a răspuns:

Assassin'S Creed II, Assassin'S Creed III, Assassin'S Creed BrotherHooD, Assassin'S Creed RevelationS, Assassin'S Creed IV Black Flag, Assassin'S Creed Rogue, Assassin'S Creed Unity, Far Cry 3. Far Cry 4, Tom Clancy's Divizia, Tom Clancy's Splinter cell, splinter cell blacklist, Watch_Dogs

4 răspunsuri:
| Copac13 a răspuns:

Assasin's creed unity, far cry 4, call of duty advanced warfare, battlefield 4,

| WTFchannelRo a răspuns:

Far Cry 3, FarCry4, Call Of Duty Mw2, Mw3, BO2.

| yonyionut a răspuns:

sniper elite 3

| yonyionut a răspuns:

Sniper elite 3