| Costin1900 a întrebat:

Ce jocuri cu masini pentru un pc slab cunoasteti?
Dar sa se vada ca si in euro truck simulator

Răspuns Câştigător
| Tudy000 a răspuns:

Filelist bosulica, dacă n-ai îmi pare rău, încearcă fitgirl, pirate Bay si multe altele, oricum s-ar putea ca acea mesaj sa fie șters, ăștia de la TPU nu tolerează linkuri, mai ales de torente și piratare...

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Sigur, se numeste upgrade de PC

| Tudy000 a răspuns:

Hard truck 18 wheels of steel toata seria happy

| Costin1900 explică (pentru Tudy000):

Imi poti da un link de unde sa il descarc full te rog?

| Tudy000 a răspuns (pentru Costin1900):

Filelist bosulica, dacă n-ai îmi pare rău, încearcă fitgirl, pirate Bay si multe altele, oricum s-ar putea ca acea mesaj sa fie șters, ăștia de la TPU nu tolerează linkuri, mai ales de torente și piratare...