| GabiTheFEAR a întrebat:

Ce jocuri cu masini stiti? Jocurile nu vreau sa fie ceva gen nfs. nu vreau sa fac curse, sa fie ceva mai relaxant care te poti plimba in oras etc.

9 răspunsuri:
| BlackLighting29 a răspuns:

Gta V, Gta IV, Beamng Drive, Euro tTuck Simulator 1/2

| Stef_Stefan_1983 a răspuns:

Forta horizon

| GabiTheFEAR explică:

Vreau sa pot juca si cu volan cu pedale!

| AlexDFY a răspuns (pentru GabiTheFEAR):

Gta 5

| GabiTheFEAR explică (pentru AlexDFY):

Vreau doar cu masini si sa ma plimb prin oras cu volanul... nu ma refer la gta

| AlexDFY a răspuns (pentru GabiTheFEAR):

Poti face asta in gta, furi o masina, poti sa folosesti first person si se vede din ochii tai, poti sa folosesti volan si pedale.

| Dante7000 a răspuns:

City car driving, e un joc foarte placut. Ti-l recomand cu drag!

| GabiTheFEAR explică (pentru Dante7000):

Daca imi dai si link de la descarcare dar sa si mearga, primesti funda! big grin

| Dante7000 a răspuns (pentru GabiTheFEAR):

Nu am voie sa pun link-ul pentru descarcare ca raspuns, imi este blocat de TPU, sper sa gasesti tu un site de unde sa-l descarci.