| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri de pe steam recomandati (acum ca tot e summer sale-ul)? Prefer unele care chiar merita cumparate cum ar fi multiplayer. Nu alea story pe care le joci doar o data si dupa ce?

4 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Hei,

Uite iti recomand si eu cateva jocuri:
1. ARK: Survival Evolved;
2. Dead by Daylight;
3. Warframe;
4. Black Desert Online;
5. Civilization oricare din ele;
6. Smite;
7. Final Fantasy

Have fun!

| Xdreaper21 a răspuns:

Rust(dar trebuie echipa)
Arma 3(la fel echipa si rabdare plus sa fii foarte calm ca mori foarte usor de la gloante)
Rainbow six siege(nervi de otel si multa atentie la detalii)
The division(super tare jocul nu am jucat mult ca nu prea am avut chef dar este chiar ok si daca intelegi logica inamicului la boss e usor sa il bati)

| Marius99a a răspuns:

Gta v, pubg laughing

| Nemessys a răspuns (pentru Marius99a):

rolling on the floor.
1. il am deja
2. nu imi place.
Alte sugestii? laughing